درباره ما

گروه مهاجرتی  maple visa با بهره مندی از مشاوران مهاجرتی رسمی عضو انجمن مهاجرت کانادا ICCRC ، در سال 2010 با افتتاح دفتر در تورنتو ، به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه مشاوره امور مهاجرت و توسعه تجارت در کشور کانادا آغاز نمود . افتخار اجرای بیش از صد ها پرونده موفق را در کارنامه خود ثبت نموده است.


گروه مهاجرتی میپل با بهره مندی از تیم مشاوره مهاجرتی ، با همکاری کادر مجرب و باتجربه ، راهنمایی‌های دقیق و درست را به علاقمندان ارائه نموده و تا به هدف رسیدن متقاضیان ، آنها را یاری می ‌نماید ؛ و در کلیه مراحل با صداقت کامل شما را از وضعیت پرونده تان آگاه می سازد.


بخشی از خدمات این سازمان به شرح ذیل می باشد


 

 

 

  •   ارزيابی پرونده موکلان جهت بررسی طرق ممکن برای مهاجرت به کانادا
  •   آماده کردن، آگاهی دادن و ثبت نام کردن برای تمام موقعيتهايی که مربوط به پيشرفت در مراحل مربوط به مهاجرت می شود 
  •    تکمیل و به اجرا گذاردن پرونده‌ها طبق قوانین جاری مهاجرتی کانادا
  •   ارائه اطلاعات ضروری در اموری که تاثیرمستقیم در پیشرفت روند پرونده مهاجرتی دارند
  •    در صورت لزوم ، اعتراض به تصمیمات اتخاذ شده توسط افسر اداره مهاجرت زیر نظر وکلای معتبر کانادایی


میپل ویزا با ارائه سرویسهای مناسب و کیفیت بالا موفق شده است به عنوان یک سازمان فعال ، موفق و معتبر مطرح شود. مشاورین و دستیاران آموزش دیده این سازمان به منظور آماده سازی پرونده ها و اطلاع رسانی در کلیه امور مهاجرتی, جوابگوی تمامی سئوالات احتمالی موکلین میباشند.

برخورداری از تیمی کار آمد ، نگاهی تخصصی و دقیق به پرونده های مهاجرتی ، ارائه خدمات سریع و با کیفیت به مشتریان و اشراف کامل به محدوده وسیعی از برنامه های مهاجرتی از عوامل موفقیت گروه مهاجرتی میپل و رضایت مشتریان در سال های اخیر می باشد .

 

 


 

 

 

 

 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق کلینیک مالی می باشد.

طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت