وقت سفارت کانادا

انتخاب کنسولگری مورد نظر جهت ارسال مدارک و حضور برای انگشت نگاری ( وقت سفارت کانادا )
 

از موارد تعیین کننده در انتخاب کنسولگری جهت ارسال مدارک این است که بتوانید جهت انجام انگشت نگاری بدون مشکل در آنجا حضور پیدا کنید. نکته ی دیگر شرایط مربوط به پیکاپ پاسپورت ( پیکاپ ویزا ) از آن شهرها است؛ به این معنا که آیا در مرحله صدور ویزا الزامی برای مراجعه مجدد شخص متقاضی وجود دارد یا خیر. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به بخش" پیکاپ ویزا " میپل ویزا مراجعه نمایید و یا با شماره تماس 09124419507 تماس بگیرید.


حضور در مراکز انگشت نگاری


سفر به کشور انتخاب شده جهت مراجعه به VAC و انجام انگشت نگاری در سفارت کانادا


انگشت نگاری در دفاتر مربوط به سفارت انجام میشودمتقاضیان ایرانی (و برخی کشورهای دیگر) بالای14 سال و زیر 80 سال برای دریافت ویزای دانشجویی کانادا و ویزای کاری کانادا و  ویزای توریستی کانادا باید در فاصله کمتر از 30 روز پس از درخواست ویزا انگشت نگاری کنند

هزینه انجام انگشت نگاری کانادا در دفاتر زیر نظر سفارت کانادا یا همان دفاتر VAC برای هر متقاضی 85 دلارکانادا بوده و اگر پرونده ویزای توریستی خانوادگی داده شود، ماکسیمم مبلغ پرداختی برای کل خانواده 170 دلار است. پروسه انگشت نگاری حدود 5 دقیقه برای هر متقاضی طول خواهد کشید و برای انجام آن نیازی به گرفتن وقت قبلی از دفاتر انگشت نگاری نمیباشد.


افراد معاف از انگشت نگاری :

  • افراد بالای ۸۰ سال و کمتر از ۱۴ سال
  • کسانی که ویزای مهاجرتی دارند
  • افراد مقیم کانادا
  • افراد با پاسپورت کانادا
  • دیپلمات ها و افرادی که در سازمان ملل متحد و سازمان های دولتی کار می کنند
  • افرادی که در حین درخواست ویزا در کانادا هستندنکات مربوط انگشت نگاری :

  • تمام افراد پرونده همزمان اقدام نمایید
  • نهایتا تا ۳۰ روز بعد از تحویل مدارک ویزای خود برای انگشت نگاری اقدام نمایید

اگر به صورت آنلاین درخواست بیومتریک شما داده شده باشد میبایست رسید درخواست ویزا را به همراه اصل پاسپورت به همراه داشته باشید. اگر مبالغ مربوط به ویزا و انگشت نگاری را قبلا آنلاین پرداخت کرده اید یا مشاورین میپل ویزا آنرا پرداخت کرده اند،  نیازی به پراخت هزینه دیگری نخواهد بود. همچنین این امکان وجود دارد که مدارک کاغذی را در یکی از دفاتر VAC  تحویل دهید و هزینه ویزا و انگشت نگاری را در همان دفتر پرداخت کنید.


توجه:


پس از انجام انگشت نگاری و ارسال مدارک به سفارت، پس از 14 روز جواب ویزا از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می شود و مدارک شما آماده پیکاپ هستند. برای امور پیکاپ میتوانید از خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا میپل ویزا  استفاده کنید.


کل دفاتر انگشت نگاری سفارت کانادا (VAC)

 

اخذ ویزای کار کانادا

 

اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا 

اخذ ویزای تحصیلی کانادا

تمامی حقوق این وب سایت متعلق کلینیک مالی می باشد.

طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت