شرایط اخذ ویزا دائم کانادا

شما می توانید با یکی از اهداف زیر جهت اخذ ویزای کانادا به منظور اقامت دائم درخواست دهید:


گزینه‌ مهارتی


 در این گزینه‌ افراد بر اساس تجربه کار، تحصیلات، سنّ و دانش زبان انگلیسی‌ یا فرانسه ارزشیابی میشوند و در صورت به دست آوردن امتیاز کافی‌، میتوانند برای اقامت دائم در یکی‌ از برنامه‌های زیر اقدام نمایند.

 

گزینه سرمایه گذاری


 این گزینه‌ به افرادی که در زمینه تجاری یا مدیریتی تجربه دارند اختصاص داده شده است. علاقه مندان سرمایه‌گذاری در کانادا میتوانند تجربه و سرمایه خود را در یکی‌ از برنامه‌های زیر ارائه دهند

 

مهاجرت تجاری فدرال برای درخواست كنندگان تجاری كه تمايل به اقامت در هر استان يا منطقه به جز كبك دارند.


مهاجرت تجاری كبك:  برای درخواست كنندگان تجاری كه تمايل به اقامت در استان كبك دارند


مهاجرت تجاری برنامه ‌هاي استانی براي درخواست كنندگان تجاری كه تمايل به اقامت در يك استان مشخص دارند. بيشتر استانها در كانادا داراي توافقی با دولت كانادا هستند كه به آنها اجازه مهاجرت افرادی را مي‌دهد كه تمایل دارند در آن استان اقامت گزینند. 

 


 

 روش های سرمایه گذاری با توجه به هر استان متفاوت است، که نیازمند بررسی دقیق و انجام مراحل مورد نظر به صورت کامل توسط یک سازمان رسمی دارد.   میپل ویزا با بهره گیری از تیم مجرب و تجربه قبولی پرونده های گذشته، اطمینان خاطر شما را در راه انتخاب جلب خواهد نمود.

 


به طور مثال :


 

 

vسرمایه گذاری در استان های ( منیتوبا - ساسکاچوان نیوبرانزویک  ) پرداخت 100هزار دلار کانادا بعد از بازدید استان مربوطه در کانادا و قبولی در مصاحبه


 مبلغ 100هزار دلار کانادا به عنوان سپرده نزد دولت کانادا باقی می ماند که شما می توانید با سرمایه گذاری 150 هزار دلار و شروع کار مورد نظر از دولت کانادا وام دریافت کنید و بیزینس خود را رونق بخشیده و سپرده 100هزار دلاری خود را بازپس گیرید، البته در صورت عدم سرمایه گذاری فرد در استان مربوطه مبلغ سپرده بازپرداخت نخواهد شد. ولی اقامت دائم داده خواهد شد. در این روش داشتن آیلتس 4 امتیاز خوبی به متقاضی می دهد.


vسرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا(ونکوور) یا در استان بریتیش کلمبیا(حومه ونکوور)


 

 مبلغ 200هزار تا400هزار دلار کانادا به عنوان خرید یک بیزینس در ونکوور یا حومه پرداخت می نمایید.همچنین می توانید 1 تا 5 نفر از اعضاء کلیدی بیزنس خود (بجز خانواده درجه یک) را نیز در این پرونده به کانادا ببرید ولی باید سرمایه بیشتری داشته و سرمایه گذاری کنید. دارا بودن سرمایه اولیه ملکی یا نقد در ایران به مبلغ بالای دو میلیارد تومان از موارد لازمه است. در این روش شما با ویزای کار وارد کانادا شده و بعد از موفقیت بیزینس در آنجا برای شما در خواست اقامت دائم می دهیم.


 

گزینه تخصص فنی :

 


 انتخاب مهاجر در این رده بر اساس سابقه کار تخصصی و حرفه ای ، مدرک تحصیلی و میزان مهارت در زبان انگلیسی ویا فرانسه و چندین عامل دیگر صورت می پذیرد.


 

گزینه هنری و ورزشی :

 

 

 یکی از روش های مرسوم برای مهاجرت به کانادا روش خود اشتغالی است. این روش به طور معمول برای هنرمندان ،ورزشکاران، دست اندرکاران امور ورزشی وکشاورزان و دست اندرکاران امور هنری و فرهنگی، دست اندرکاران امور کشاورزی و دامی که در پنج سال گذشته حداقل دو سال سابقه خوداشتغالی دارند،در نظر گرفته شده است.تمامی حقوق این وب سایت متعلق کلینیک مالی می باشد.

طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت