پرنس ادوارد سرمایه گذاریاین استان در همسایگی استان های نیوبرانزویک و نواسکوشیا و کبک قرار دارد. نسبت به بقیه استانهای کانادا دارای جمعیت و مساحت کمتری است. اقتصاد این استان بر پایه مزرعه‌داری است که تولید 25% سیب زمینی کانادا را بر عهده دارد. پرینس ادوارد محل مهاجرین قدیمی کانادا است. سرمایه گذارانی که در بعضی از بیزنسهای خاص و مورد نیاز ضروری استان از جمله کشاورزی، شیلات، صادرات کالا، جنگلداری و چوب، توریسم ، تکنولوژی . و به طور کلی بیزنسهای موفق در استان سرمایه گذاری نمایند از اولویت خاصی در دریافت اقامت و شهر وندی برخوردار خواهند شد.

برای این برنامه باید مبلغ 200 هزار (شامل هزینه سرمایه گذاری و دولتی و ...) را در این استان سرمایه گذاری کنید. در صورت عمل به مفاد قرارداد ایم مبلغ بدون هیچ سودی به متقاضی بازگردانده می شود.از مبلغ فوق به شرط 6ماه زندگی 25هزار دلار و یک سال زندگی 25 هزار دلار و راه اندازی بیزینس 150 هزار دلار بازگشت داده می شود. برای اقدام بهتر است مدرک زبان آیلتس و لیسانس داشته باشید. بیزینس پلن ارائه شده به اداره مهاجرت Prince Edward Island باید شبیه کاری باشد که در حال حاضر انجام می دهید.


براي واجد شرايط شدن در اين گروه، متقاضي بايد شرايط زير را دارا باشد:


  • جهت مديريت يا ايجاد يك كسب و كار در جزيره پرنس ادوارد، داراي حداقل ها در فاكتورهاي سن، تحصيلات، سابقه كاري، وفق پذيري و مهارت هاي زباني باشد.
  • در زمان ارائه تقاضا، بايد داراي طرح كاري (business proposal) و طرح توجيهي (business plan) مطلوب باشد. (در طرح كاري و طرح توجيهي، جزئيات خريد يا ايجاد يك كسب و كار در جزيره پرنس ادوارد، بايد ذكر شود)
  • دارای حداقل 600 هزار دلار کانادا، دارایی خالص شخصی باشد.
  • جهت خريد يا ايجاد كسب و كار در جزيره پرنس ادوارد، مبلغ حداقل 150 هزار دلار كانادا، سرمايه گذاري كند. (اين مبلغ جهت شروع كسب و كار در استان ضروري است)
  • مبلغ 200 هزار دلار کانادا به عنوان ودیعه به دولت پرنس ادوارد پرداخت کند.
  • مديريت فعالي (كنترل 100 درصدي)، بر كسب و كار ايجاد شده، داشته باشد.
  • داراي نمره 4 در آزمون IELTS (يا معادل آن) باشد.
 • سن بین 21 تا 59 سال
 • کسب 50 امتیاز از جدول امتیازبندی این استان

ودیعه پرداخت شده به صورت زیر به متقاضی برگشت داده می شود:


 • 25000 دلار ، بعد از اقامت متقاضی در استان به مدت 6 ماه
 • 25000دلار ، بعد از اقامت متقاضی در استان به مدت 6 ماه دیگر ( یک سال )
 • 150000هزار دلار ، بعد از راه اندازی تجارت و کسب و کار در استان به مدت یکسال ( برای راه اندازی این بیزنس حداکثر 2 سال فرصت داده می شود )استان درخواست متقاضی را بر اساس توانایی ها، تجربه و BUSINESS PLAN ارائه شده را در مدیریت کسب و کار پیشنهادی بررسی می کند.

بعد از پذیرفته شدن BUSINESS PLAN ارائه شده، متقاضی به مصاحبه دعوت می شود. محل مصاحبه بسته به صلاحدید اداره ی مهاجرت متغیر است

متقاضیان این روش، باید به سفر اکتشافی 5 روزه ی استان بروند، و علاوه بر ملاقات با مقامات کسب و کار آینده نگر، فضای کسب و کاری استان را بررسی کرده و سطح زندگی را از لحاظ هزینه های سکونت، تحصیلات و ... از نزدیک مشاهده کنند
بعد از قبولی در مصاحبه، اداره ی مهاجرت انتخاب استانی متقاضی را برای اقامت دائم کانادا ارسال می کند. بعد از بررسی فدرال،

یک ویزای کانادایی برای اقامت دائم در کانادا صادر خواهد شد.

بعد از ورود به کانادا، متقاضی 2 سال فرصت خواهد داشت توافقات گفته شده را به انجام برساند. بعد از آن که متقاضی سرمایه گذاری لازم را انجام داد، مبلغ 150 هزار دلار باقی مانده ی ودیعه نیز به او بازگردانده خواهد شد.

 

 

 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق کلینیک مالی می باشد.

طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت