بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری

 

مهاجرت از طریق کار آفرینی در برنامه استانی بریتیش کلمبیا مختص کار آفرینان با سابقه ای است که آماده سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا هستند و می‌ خواهند فعالانه کسب و کاری را در آنجا مدیریت نمایند.

استان بریتیش کلمبیا، یکی از پویاترین اقتصادهای آمریکای شمالی را دارا می باشد. سرمایه گذاران و کار آفرینان مستعد می توانند از موقعیت ویژه جغرافیایی، نرخ پایین مالیات، بازارکار رقابتی و نیروی کار مجرب تحصیل کرده ی چند فرهنگی این استان بهره مند شوند. آب و هوای این شهر معتدل و فارغ از سرمای شدید است و بیشتر روزها بارانی است. یک سوم جمعیت را خارجی ها شامل می شوند که بیشتر ایرانی ها در قسمNorth Vancouver    زندگی می کنند.

سرمایه گذاران می توانند برای مهاجرت به کانادا  با تحقیق در رابطه با اقتصاد و مناطق بریتیش کلمبیا و شناسایی یک فرصت تجاری در برنامه استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام کنند که شامل هزینه ثبت نام غیر قابل برگشت به مبلغ 300 دلار کانادا می باشد.

در فواصل معین، مسئولین این برنامه از ثبت نام کنندگانی که بیشترین امتیازات را کسب نموده اند، دعوت خواهند کرد که درخواست خود را ارسال نمایند ؛که در این صورت، 4 ماه برای ارسال یک درخواست کامل فرصت خواهند داشت. برای متقاضیان دعوت شده از سوی مسئولین برنامه، نامه ای صادر خواهد شد که متقاضی بتواند به سازمان مهاجرت و تابعیت کانادا (IRCC) درخواست یک مجوز کار دو ساله دهد . متقاضی باید در صورت تایید درخواست، با استان بریتیش کلمبیا یک قرارداد امضا کند و در مدت 18 الی 20 ماه فرصت دارد تا طرح پیشنهادی خود را در این استان اجرا کند. چنانچه ظرف این 20 ماه، شرایط قرارداد عملکرد محقق گردد، متقاضی به همراه اعضای وابسته خانواده خود می تواند برای اقامت دائم کانادا درخواست نماید.


شرایط لازم برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا:


۱. ارزیابی شغل فرد و تجربه کاری وی ۲. بررسی دارایی های نقدی و املاک و حساب همسر  ۳. بررسی فاکتورهای انطباق پذیری با بریتیش کلمبیا  ۴. بررسی برنامه های تجاری فرد و استخدام یک نفر مقیم کانادا  ۵. سن خاصی مدنظر نیست. ۶. مدرک زبان الزامی نیست.

دراین روش فرد با دارا بودن سرمایه اولیه ملکی و یا نقدی یا مبلغ بیشتر از دو میلیارد تومان وارد کشور کانادا می شود . در واقع با ویزای کار وارد کانادا شده و درخواست اقامت دائم می دهد. در این نوع از سرمایه گذاری مبلغ 200 هزار تا 400 هزار دلار کانادا به عنوان خرید یک بیزینس به دولت پرداخت می شود . هم چنین این امکان نیز وجود دارد که 1 تا 5 نفر از اعضا اصلی آن بیزینس ، به غیر از اعضا درجه یک خانواده شخص، نیز در این پرونده راهی کانادا گردند.


شرایط اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا:


۱. زندگی کردن و اقامت دائم در بریتیش کلمبیا   ۲. مدیریت یک موسسه تجاری فعال و پویا برای یکسال  ۳. ورود به شهرهای کانادا بدون مانع ۴. داشتن سابقه و مدیریت تجاری  که در پی اینها یک ویزای کار ۲ساله دریافت می شود و اگر تمام موارد سرمایه گذاری بریتیش کلمبیا رعایت شود فرد دارای اقامت دائم کانادا می شود.

 

 

 اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در استان  بریتیش کلمبیا

 

حداقل دارايى متقاضى  بايد بين ٨٠٠ هزار الى ١،٥ ميليون دلار باشد


در ابتداى متقاضى موظف است تمامى مدارك كارى،تجارى و مالى به همراه ساير مدارك ضرورى و نيز طرح تجارى خود را جهت بررسى توسط افسران اداره مهاجرت تحویل دهد و بعد از آن‌ ، موكل براى مصاحبه به ونكوور دعوت مى شود 


 

اقامت از اين طريق مشروط به امضاى برگه اى جهت راه اندازى تجارت با مبلغ بالغ بر حداقل ۲۵٠.۰۰۰ دلار كانادا و حداكثر۵۰۰.۰۰۰ دلار كانادايى( بسته به خريد بيزينس ) مى باشد


اين امكان نيز وجود دارد كه متقاضى اصلى پرونده حداقل ٣٣٪‏ يك تجارت موفق در ونكوور و يا ساير نقاط استان بريتيش كلمبيا را با شرط استخدام حداقل ٣ كارمند خريدارى كند


بيشترين امتياز به بیزینس‌هایی‌ اختصاص داده ميشود كه:  

 

 

نوآورى داشته و تكنولوژى جديدى را ارائه دهد ، قابليت ارائه كردن محصولات و خدمات به روز باشد ، باعث ايجاد ارزش افزوده بشود به اقتصاد استان کمک کند ، سبب جذب توريست شود و به صنعت توريست و گردشگرى كمك كند باعث انتقال دانش فنى به داخل استان شود.


اگر متقاضى تمايل به تسريع در روند بررسى پرونده خود را در سفارت داشته باشد مى تواند  مبلغ ١٢٥$ كانادايى را جهت أخذ سرتیفیکت استان  به حساب دولت واريز نماید .

 

 

 تمامی حقوق این وب سایت متعلق کلینیک مالی می باشد.

طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت