انتاریو

شرايط مهاجرت به استان انتاريو   براساس كارآفرینی


 

انتاریو محبوب‌ترین مقصد کانادا برای مهاجران از سراسر جهان است . شهر اتاوا پایتخت کانادا، در این استان واقع شده است. در بسیاری از موارد، انتاریو مرکز اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کانادا به حساب می‌‌آید. مهاجران واجد شرایط این استان می توانند سرتیفیکت استان انتاریو را دریافت کرده و برای اقامت دائم کانادا اقدام نماید .برنامه‌های مهاجرتی این استان به شرح زیر می‌باشد. 

 

1- اکسپرس انتری 2- جاب آفر  3- تحصیلی‌ 4- بیزینس


شرایط مورد نیاز برای سرمایه گذاری

 

 متقاضى بايد طى ١٥ سال گذشته حداقل ٣ سال سابقه مالكيت واحد تجارى يا مديريت رده بالاى يك واحد تجارى را دارا باشد


حداقل دارايى متقاضى بايد بیشتر از  ٨٠٠ هزار دلار كانادا باشد


متقاضى باید طى يك طرح تجارى قصد خود را مبتنى بر سرمايه گذارى بين ٥٠٠ هزار دلار براى خارج از شهر تورنتو و 1ميليون دلار در داخل شهر تورنتو ارائه دهد


سرمايه گذارى مى تواند بر أساس خريد يك واحد تجارى موجود يا شروع يك تجارت جديد باشد. حداقل مبلغ مالكيت تجارت جهت اقدام از طريق سرمايه گذارى حداقل ١/٣ ارزش تجارت بايد باشدمتقاضى مى بايستى مديريت بيزينس خود را به صورت فعال و روزانه در استان انتاريو به عهده داشته باشد . كسب و كار پيشنهادى توسط متقاضى بايد حداقل دو شغل تمام وقت براى شهروندان يا مقيمان كانادا ايجاد كند.


براى فرد متقاضى امكان اقدام به شراكت تجارى به صورت همزمان با يك فرد ديگر وجود دارد


براى متقاضى يك ويزاى كار ٢ ساله صادر خواهد شد و متقاضى بايستى در طى اين مدت بيزنس پيشنهادى خود را راه اندازى نموده و تمام شرايط و ضوابطى را كه به آن‌ها متعهد شده است( مانند بهبود زبان انگليسى- أخذ مدرك آيلتس ٥ ) را برآورده كند.


بعد از ایجاد بیزینس و انجام تعهدات، شخص متقاضی میتواند درخواست اقامت دائم كند.


 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق کلینیک مالی می باشد.

طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت